_NA_0724-kopia.jpg

Zapraszamy na naukę jazdy konnej 

zapraszamy od poniedziałku do niedzieli

KURSY INSTRUKTORSKIE

- rekreacja ruchowa

- sport

- hipoterapia

Aktualności 

Witamy

     Witamy na stronie internetowej Sekcji jeździeckiej "Stajnia Drwal" - gospodarstwa hodowlanego, a zarazem ośrodka jeździeckiego na południowych obrzeżach Lublina. Jesteśmy miejscem spotkań miłośników koni i jeździectwa, jako formy aktywnego odpoczynku.


    Z taką samą uwagą traktujemy potrzeby wytrawnych jeźdźców, jak i adeptów sztuki jeździeckiej zaczynającym dopiero swoją przygodę z końmi. Jednym i drugim staramy się zaoferować jak najlepsze warunki spędzenia wolnego czasu na ulubionych przez nich zajęciu. A wszystko to w urzekającej scenerii pól i lasów w sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego.

 Wszystkim naszym gościom oferujemy miejsce na towarzyskie spotkania przy ognisku w rozległym ogrodzie, z doskonałymi warunkami do zabawy dla dzieci i możliwością poznania przez nie niezwykłych zwierząt. 

    Wyrażamy nadzieję, że odwiedziwszy nas po raz pierwszy, pozostaniecie z nami  na dłużej, a niniejsza strona będzie  nam umożliwiała stałą wymianę informacji , opinii i wrażeń związanych z naszymi wspólnymi zainteresowaniami .

 

Życzymy miłego pobytu na stronie SJ Stajni Drwal 

Sesja zdjęciowa 

HUBERTUS 2019

Regulamin naszej stajni

ADRES

LUBLIN

UL. WÓLCZAŃSKA 27

GODZINY
OTWARCIA

PON-ND

7.00-21.00

KONTAKT

INSTRUKTOR BASIA

tel. 535 431 822

INSTRUKTOR DIANA

tel. 535 597 922

FOLLOW 

NUMER TELEFONU W SPRAWIE OGNISK

81 751 86 51

© 2018 by Stajnia Drwal. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now