top of page
_NA_0724-kopia.jpg

Zapraszamy na naukę jazdy konnej 

zapraszamy od poniedziałku do niedzieli

KURSY INSTRUKTORSKIE

paris-logotyp.png

- rekreacja ruchowa

- sport

- hipoterapia

Aktualności 

Witamy

     Witamy na stronie internetowej Sekcji jeździeckiej "Stajnia Drwal" - gospodarstwa hodowlanego, a zarazem ośrodka jeździeckiego na południowych obrzeżach Lublina. Jesteśmy miejscem spotkań miłośników koni i jeździectwa, jako formy aktywnego odpoczynku.


    Z taką samą uwagą traktujemy potrzeby wytrawnych jeźdźców, jak i adeptów sztuki jeździeckiej zaczynającym dopiero swoją przygodę z końmi. Jednym i drugim staramy się zaoferować jak najlepsze warunki spędzenia wolnego czasu na ulubionych przez nich zajęciu. A wszystko to w urzekającej scenerii pól i lasów w sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego.

 Wszystkim naszym gościom oferujemy miejsce na towarzyskie spotkania przy ognisku w rozległym ogrodzie, z doskonałymi warunkami do zabawy dla dzieci i możliwością poznania przez nie niezwykłych zwierząt. 

    Wyrażamy nadzieję, że odwiedziwszy nas po raz pierwszy, pozostaniecie z nami  na dłużej, a niniejsza strona będzie  nam umożliwiała stałą wymianę informacji , opinii i wrażeń związanych z naszymi wspólnymi zainteresowaniami .

 

Życzymy miłego pobytu na stronie SJ Stajni Drwal 

_NA_2617.jpg

Sesja zdjęciowa 

HUBERTUS-2019333333-kopia.jpg

HUBERTUS 2019

_MG_7504.JPG

Regulamin naszej stajni

bottom of page